Психология и Психотерапия - Kaldata.com - Форуми

Форум за Психология и Психотерапия. Съвети, проблеми, лечение.

Психология и Психотерапия - Страница 7 - Kaldata.com - Форуми

Психология и Психотерапия. Психология и Психотерапия. Follow on · Последователи 1 · Нова тема. 413 теми в този форум. Подреди по. Последно обновени · Име · Дата ...

TV Series on DVD

Old Hard to Find TV Series on DVD

Страхът - Психология и Психотерапия - Kaldata.com - Форуми

Има архивирана тема с това заглавие https://www.kaldata.com/forums/topic/185179-страхът/, а има и действаща тема в друга рубрика ...

Добър или лош - Психология и Психотерапия - Kaldata.com

на 1.05.2022 г. в 7:09, dioib написа: ... е вашият начин на мислене ... През погледа на Кумчо Вълчо: добро е онова ...

Истерия - Психология и Психотерапия - Kaldata.com - Форуми

Здравейте! ☺️ Пиша за първи път в този форум и честно казано не съм сигурна дали проблема, пред който съм изправена има място тук Накратко ...

Как се води дискусия? - Психология и Психотерапия - Форуми

на 8.11.2023 г. в 23:03, Just a Stranger написа: Самият факт, че опита да прехвърлиш разговора в друга "моя" тема, която няма връзка с тази, ...

Зависимост и депресия - Психология и Психотерапия - Kaldata.com

Здравейте от дълги години тоест на 16 една лекарка ми изписа Ривотрил 2мг и аз почнах да го пия но развих зависимост кьм него сега сьм на ...

Социални тревожност - Психология и Психотерапия - Kaldata.com

Едва ли точно в този форум ще получиш отговор. Тук тревожността ти ще бъде провокирана безпричинно в много по-голяма степен и е добре да не ...

Как да се справя - Психология и Психотерапия - Kaldata.com

Здравейте хора имам един малък проблем то незнам дали е малък но искам да го споделя с вас и да ми дадете някакви съвети какво да правя или ...

Хазарт - Психология и Психотерапия - Kaldata.com - Форуми

Здравейте, това ще бъде моята първа изповед! Казвам изповед, защото не обичам да споделям проблемите си с никого, а сега чувствам, че искам.